İsmine Özel FUPS Kart Kampanyası
İsmine Özel FUPS Kart ücreti, ilk işleminde hesabına iade! Mobil uygulama veya internet şube üzerinden adresine ismine özel FUPS kart sipariş et, kart ücreti ilk işleminde hesabına iade edilsin!
Netflix Abonelik Ödemelerine Anında Nakit İade!
Netflix Abonelik Ödemelerine Anında Nakit İade! Netflix abonelik ödemeni FUPS ile yap, üyelik ödemene 19 TL anında nakit iade olsun.
FUPS Oyun Kampanyası
Oyun alışverişlerinin %20'si nakit iade! İstediğin oyun E-Pini FUPS uygulaması üzerinden al, ödemenin %20'si anında iade edelim!

Geçmiş Kampanyalar

FUPS Coca-Cola Kampanyası
Coca-Cola Daha Daha Kodu ile FUPS Diye 20 TL Kazan! Coca-Cola orijinal, Zero Sugar ve Sprite yıldızlı kapakları ile Daha Daha uygulaması...
FUPS Trendyol Kampanyası
Trendyol'da 150 TL ve üzeri alışveriş yap 50 TL indirim kodu kazan! Trendyol alışverişini FUPS Kart veya FUPS Sanal Kart ile yap, 150 TL ve üzeri alışverişinde...
Fuudy Kampanyası
Fuudy’de FUPS diye %15 İndirim! Fuudy uygulamasından vereceğin online siparişlerde Visa Tek Tıkla Öde’ye kayıtlı FUPS Kartına özel %15 indirim ayrıcalığı Fuudy’de seni bekliyor!
Visa Yurt Dışı Alışveriş Kampanyası
Yurt dışı e-ticaret alışverişlerinde her ay 50 TL iade! Yurt dışı e-ticaret alışverişini FUPS Kart ile yap, tek seferde yaptığın her 1.000 TL üstü...
Visa Oyun Kampanyası
Steam, Playstation, Xbox oyun alışverişlerinde 30 TL indirim! Yurt dışı oyun platformlarından FUPS Kart ile alışveriş yap, tek seferde yaptığın...
Starbucks Çekirdek Kahve ve Kapsüllerde 20 TL indirim!
Starbucks Çekirdek Kahve ve Kapsüllerde 20 TL indirim! 15 Aralık tarihine kadar FUPS Kart ile Starbucks'tan alacağın kapsül ve 250 gramlık çekirdek kahve alışverişinin 20 TL'si hediye!
Starbucks Çekirdek Kahve ve Kapsüllerde 20 TL indirim!
Starbucks'ta Venti içeceğin senden yiyeceğinin yarısı FUPS'tan. FUPS Kart ile temassız öde, Venti boy içeceğin yanında yiyeceği %50 indirimli al!
Fuudy'de FUPS diye %10 İndirim!
Fuudy'de FUPS diye %10 İndirim! Fuudy'deki favori restoranların %10 indirimle evine geliyor!